Wyszukaj w tekstach na stronie:

 

Oferta: 

Kontakt:

   Adres firmy:
Kontakt 

 

 

 
Info:


Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /home/almi-polska/ftp/menu.php on line 264
Odwiedziły nas: osób,
Osób na stronie: 3
 26.04.2022

 

 

  W dniu 02.05.2022 firma ALMI będzie nieczynna.

W związku z tym, zamówienia otrzymane 29.04.2022 po godzinie 11:30 będą zrealizowane 04.05.2022.

 


 

30.12.2021

 

Drodzy Klienci,  

Informujemy , że w dniu 07.01.2022 nasz zakład jest nieczynny.

 

 


 

26.11.2020

Drodzy Klienci,  

Informujemy , że nasz producent ALMI AUSTRIA , jak co roku , ma przerwę produkcyjną w terminie  24.12.2020 – 08.01.2021 .
Ostatni załadunek w Austrii przypada na dzień 22.12.2020,  zatem prosimy o składanie zamówień na produkty, których nie mamy na „półce“, max do 16.12.2020 r.
Natomiast pierwszej dostawy spodziewamy się  14.01.2021.

Wkraczając w najbardziej pracowity okres wysyłkowy roku i biorąc pod uwagę sytuację w jakiej się znaleźliśmy , spodziewamy się wysokiego poziomu popytu na usługi transportowe.
W związku z tym, prosimy o składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem, by przesyłki , mimo wzmożonego ruchu, mogły dotrzeć do Państwa na czas .


 


 

12.03.2020

 
Szanowni klienci!

Tychy, dnia 11.03.2020

Szanowni klienci!

W zwiazku z panującym na terenie kraju koronawirusem COVID-19 w ramach zarządzania ryzykiem wdrożyliśmy procedury, które mają na celu zabezpieczenie naszego, jak i Państwa bezpieczeństwa i ciągłości dostaw:

•    Biorąc pod uwagę specyfikę naszej branży ograniczyliśmy dostęp do naszej firmy, część biurowa i magazynowa nie jest dostępna dla osób z zewnątrz.
•    Wdrożono kampanię informacyjną mająca na celu uświadamianie pracowników w jaki sposób mogą ograniczyć ryzyko zarażenia wirusem oraz jak należy postępować w przypadku objawów chorobowych lub kontaktu z chorym.
•    Pracownicy firmy Almi zostali wyposażeni w dodatkowe środki do dezynfekcji oraz ochrony indywidualnej.
•    Nasze zespoły (pracownicy magazynu i biurowi) zapobiegawczo zostały podzielone na grupy, w taki, aby w przypadku potencjalnego zagrożenia mogły pracować w sposób ciągły i dostarczać Państwu bezpieczne produkty. Jeżeli jeden zespół zostanie zainfekowany, drugi będzie dyspozycyjny.
•    W celu zapobieżenia potencjalnego ryzyka wszystkie dostawy zamówień będą realizowane tylko i wyłącznie firmami spedycyjnymi / kurierskimi. Dostawy realizowane przez naszych kierowców zostaną wznowione, jak tylko będzie to możliwe.
•    Odbiór zamówień we własnym zakresie jest możliwy tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu, a kierowcy stawiający się po odbiór zamówień mają obowiązek stawienia się na rampie, w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. OBOWIĄZUJE BEZWGLĘDNY ZAKAZ PRZEBYWANIA W STREFIE MAGAZYNOWANIA I ZAŁADUNKU! Kierowca powinien być wyposażony w maseczkę, środki do dezynfekcji rąk i ma ograniczyć kontakt z pracownikami magazynu. Obowiązkowe jest korzystanie z udostępnionych przez nas środków dezynfekujących do rąk!
•    KLIENCI, KTÓRYM DOSTARCZALIŚMY TOWARY PROSZENI SĄ O SKŁADNIE ZAMÓWIEŃ Z CONAJMNIEJ 1-DNIOWYM WYPRZEDZENIEM!
•    Zaleciliśmy naszym przedstawicielom / technologom ograniczenie aktywności w czasie prywatnym, wyjazdów, unikanie większych skupisk ludzi, tam gdzie jesteśmy narażeni na zbędne ryzyko.

Podjęte środki ostrożności obowiązują do odwołania, ponieważ bieżącej sytuacji i jej dalszego rozwoju nie można jeszcze dokładnie ocenić.

Naszym nadrzędnym celem jest nasza dyspozycyjność i przede wszystkim bezpieczne produkty!

Z poważaniem

Zarząd ALMI

 

 

 

 
ALMI Polska Spółka z o.o. ul. Metalowa 3, 43-109 Tychy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2018r. All Rights Reserved.
Projekt strony: FAT-COM.pl